ALKAN TEKNOLOJİ ELEKTRONİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Ostim OSB Cevat Dündar Caddesi, No:1/32 Turuncu Bina 1/32 Yenimahalle/ANKARA
0312 324 5124       0312 324 5970      info@alkanteknoloji.com      www.alkanteknoloji.com

Firmamız kurulduğu tarih olan 04 Haziran 2015'ten itibaren savunma sanayinde kamu kuruluşlarına ve özel sektöre hizmet vermektedir. Hem yurt içi hem de yurt dışı kaynaklardan tedarik faaliyetleri aynı zamanda savunma ve güvenlik alanında ihtiyaç duyulan kritik malzemelere yönelik üretim faaliyetleri gerçekleştirmektedir. Firmamız, teknolojik ve elektronik malzeme tedarikinin yanında AR-GE ve milli üretim faaliyetlerine özel önem vermektedir. Bu kapsamda firmamız tarafından birçok ürün tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Söz konusu ürün ve hizmetler yurt içinde savunma sanayinde faaliyet gösteren kurum veya şirketlerin teminini sağlayamadığı savunma ve güvenlik kurumlarımız açısından kritik öneme haiz harekât ihtiyaçlarıdır.

 Alkan Teknoloji Elektronik San.Tic.Ltd.Şti.'nin üretim faaliyetleri İvedik OSB'de yer alan Elektrokent-2'deki yerleşkemizde devam etmektedir. Türk Silahlı Kuvvetlerinin ihtiyaç duyduğu birçok ürün firmamız tarafından yerlileştirilmiş ve ordumuzun kullanımına verilmiştir.

AR-GE Faaliyetlerimizi OSTİM Teknopark'ta yer alan yerleşkemizde sürdürmekteyiz. Türk Silahlı Kuvvetlerinin ve Savunma Sanayiindeki büyük vakıf kuruluşlarımızın ihtiyaç duyduğu ve yurt dışından terdarikinde zorluk çekilen birçok ürünün milli imkanlarla üretilebilmesi için AR-GE faaliyetlerimiz devam etmektedir. AR-GE projelerimiz elektro-optik ve elektro-mekanik ürünler geliştirmeye yönelik tanımlanmıştır.

Söz konusu ARGE ve üretim faaliyetlerinin yanında firmamız faaliyetini sürdürdüğü yaklaşık üç yıllık süre içerisinde bin kalemden fazla malzemenin tedarikini yaparak Silahlı Kuvvetlerin ilgili birliklerine teslimatını gerçekleştirmiştir.

Yüksek Teknoloji ürünü X-Ray Cihazları üreten ve dünyanın en önemli pazarlarında bu alanda önemli bir yer edinen Unicomp Technology Co. Ltd. ürünlerinin satışı ve servisi hususlarında Alkan Teknoloji yetkilendirilmiştir.

İletişim Bilgileri
Firma Konumu