HALİT AYANLI YAZILIM MÜHENDİSLİK ENERJİ VE OTOMASYON

Ostim Teknopark Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yönetici A. Ş. Cevat Dündar Caddesi No: 1/1/9, Turuncu Bina, Yenimahalle/Ankara
+90 312 504 86 24       halay.bigg@gmail.com     

“Halit Ayanlı Yazılım Mühendislik Enerji ve Otomasyon” firması 2017 yılında kurulmuştur. Kurucu, ODTÜ ve Hacettepe Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden Lisans ve Yüksek Lisans derecelerine sahip olup sektörde 15 yılı aşan tecrübeye sahiptir.

Tecrübenin, bilgi ve becerinin kaliteli ürünlere dönüşmesi gayesiyle çalışmalarına devam eden firmanın Aselsan, TAI, SDT, TürkTraktör, EMGE, Polatlı Belediyesi gibi kurum ve firmalara sunduğu çözümler mevcuttur. Proje bazlı çalışmaların yanısıra ürün yelpazesi oluşturmaya da devam edilmektedir.

Özellikle savunma sanayi projelerinde gömülü yazılımlar geliştiren firma, bunun dışında kullanıcı arayüz yazılımları, mobil uygulamalar, otomatik test istasyonları, elektrik / elektronik kontrol kartları ve sistemleri, otomasyon sistemleri, veri toplama ve işleme sistemleri, rfid kartlı sistemler gibi pek çok alanda faaliyet göstermektedir.

Enerji alanında ise güneş enerjisi tesislerinin projelendirme ve anahtar teslimi kurulumlarını yapmaktadır.

Merkez ve Ar-Ge ofislerinde çalışmalarını devam ettiren Halit Ayanlı Yazılım, kaliteli iş yapma anlayışı sayesinde kurduğu işbirliklerini arttırarak büyümeyi sürdürmeyi amaçlamaktadır.

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Harita Kodu