UNIUS BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

Ostim Osb Mahallesi, Cevat Dündar Caddesi, No: 1/1/9, Turuncu Bina, OSTİM /YENİMAHALLE/ANKARA
info@unius.tech      https://unius.tech

Unius Bilgi Teknolojileri, geliştirmekte olduğu ses ve metin analitiği teknolojileri başta çağrı merkezleri olmak üzere birçok sektöre sahip olduğu üstün teknolojisiyle ideal çözümler sunmaktadır.
Unius tarafından temsilci ve müşteri arasında geçen konuşmaları metne dönüştürmek, sonrasında analizler yapılarak istatistiksel sonuçlarla birlikte ihtiyaç duyulan tüm raporları üretmek amacıyla VOXLIBE ürünü geliştirilmektedir. VOXLIBE, çağrı merkezlerinde etkin strateji ve uygulamalar geliştirilmesine yönelik performans değerlendirme, kalite uygulamaları, müşteri
memnuniyeti, rekabet zekası, hizmet sorunları ve kampanya etkinliği gibi birçok kritik alanda anında eyleme geçirilebilecek eşsiz bilgiler üretir.
Ses içeriğinin ve sese dayalı otomatikleştirilmiş hizmet tüketiminin giderek arttığı bir dünyada Unius sunduğu ürünlerde minimum donanım gereksinimi, son derece hızlı ve hassas sonuçlar, sıfır kayıpla ses kaydetme ve gerçek zamanlı analitik gibi ayrıştırıcı özellikleriyle sektörde faaliyetlerine devam etmektedir. Bütün bu hizmetleri hiçbir ek yazılım lisansı gerektirmekteden sağlamaktadır.

İletişim Bilgileri